Lytics (1.0.6) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Options
oc: Opcions

en: Custom
oc: Personalizat

en: Published
oc: Publicat

en: Domain
oc: Domeni

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Draft
oc: Borrolhon
