Lytics (1.0.6) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Audience
pl: Odbiorcy

en: Edit
pl: Edytuj

en: Account Name
pl: Nazwa konta

en: Save
pl: Zapisz

en: Options
pl: Opcje

en: Custom
pl: Własne

en: Published
pl: Opublikowane

en: Domain
pl: Domena

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Review
pl: Podgląd

en: Paused
pl: Zatrzymany

en: Draft
pl: Szkic
