Lytics (1.0.6) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: Account Name
pt: Nome da conta

en: Save
pt: Guardar

en: Options
pt: Opções

en: Custom
pt: Personalizado

en: Published
pt: Publicado

en: Domain
pt: Domínio

en: Configuration
pt: Configuração
