Lytics (1.0.6) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Options
sl: Možnosti

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Published
sl: Objavljeno

en: Domain
sl: Domena

en: Configuration
sl: Nastavitve
