Lytics (1.0.7) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Options
bg: Параметри

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Published
bg: Публикувано

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта
