Lytics (1.0.7) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Custom
am: ብጁ

en: Published
am: የታተመ
