Lytics (1.0.7) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
