Lytics (1.0.4-alpha1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
