Lytics (1.0.7) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Save
os: Ныффысс
