Machine Field (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Entity type
be: Тып сутнасці
