Machine Field (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Custom
es: Personalizado

en: Success
es: Éxito

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: Entity type
es: Tipo de entidad
