Machine Field (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Custom
fa: سفارشی

en: Success
fa: موفقیت

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: Entity type
fa: نوع عنصر
