Machine Field (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Custom
id: Tersuai

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang

en: Entity type
id: Jenis Entity
