Machine Field (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Custom
it: Personalizzato

en: Success
it: Riuscito

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: About
it: Informazioni

en: Entity type
it: Tipo di entità
