Machine Field (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Custom
ru: Собственная

en: Success
ru: Успешно

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Entity type
ru: Тип сущности
