Machine Field (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Success
vi: Thành công

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu
