Machine Field (8.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Success
de: Erfolg

en: Machine
de: Maschine

en: Machine name
de: Systemname

en: About
de: Über

en: Entity type
de: Entitätstyp
