Machine Field (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Success
fr: Succès

en: Machine name
fr: Nom système

en: About
fr: À propos

en: Entity type
fr: Type d'entité
