Machine Field (8.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Custom
gl: Personalizado

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Entity type
gl: Tipo de entidade
