Machine Field (8.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Success
hi: सफलता

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार
