Machine Field (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Custom
lt: Savitas

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas
