Machine Field (8.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Custom
tr: Özel

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Entity type
tr: Varlık tipi
