Machine Field (8.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Entity type
az: Varlıq növü
