Machine Field (8.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Custom
cs: Vlastní

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Entity type
cs: Typ entity
