Machine Field (8.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Custom
he: מותאם

en: Success
he: הצלחה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Entity type
he: סוג ישות
