Machine Field (8.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Custom
et: Kohandatud

en: Success
et: Õnnestus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Entity type
et: Olemi tüüp
