Machine Field (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Custom
hu: Egyéni

en: Success
hu: Sikeres

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Entity type
hu: Entitástípus
