Machine Field (8.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Custom
ja: カスタム

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: Entity type
ja: エンティティタイプ
