Machine Field (8.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Entity type
lv: Entītijas veids
