Machine Field (8.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Custom
pl: Własne

en: Success
pl: Sukces

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Entity type
pl: Typ encji
