Machine Field (8.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Custom
sk: Vlastná

en: Success
sk: Úspech

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Entity type
sk: Typ entity
