Machine Field (8.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Custom
uk: Власний

en: Success
uk: Успіх

en: Machine
uk: Машина

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Entity type
uk: Тип сутності
