Machine Name Widget (8.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Source field
az: Mənbə sahəsi

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Field types
az: Sahə növləri
