Machine Name Widget (8.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Source field
ca: Camp original

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Machine Name
ca: Nom màquina
