Machine Name Widget (8.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Source field
da: Kildefelt

en: Machine name
da: Internt navn

en: Field types
da: Felttyper

en: Machine Name
da: Maskinnavn
