Machine Name Widget (8.x-2.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Source field
es: Campo original

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Machine Name
es: Nombre de sistema
