Machine Name Widget (8.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Source field
fi: Lähdekenttä

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi
