Machine Name Widget (8.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Source field
fr: Champ source

en: Machine name
fr: Nom système

en: Field types
fr: Types de champs

en: Machine Name
fr: Nom système
