Machine Name Widget (8.x-2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Source field
pl: Pole źródłowe

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Field types
pl: Typy pól

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy
