Machine Name Widget (8.x-2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Machine Name
ro: Nume mașină
