Machine Name Widget (8.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Source field
ru: Исходное поле

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Field types
ru: Типы полей

en: Machine Name
ru: Машинное имя
