Machine Name Widget (8.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Field types
sk: Typy polí

en: Machine Name
sk: Strojový názov
