Machine Name Widget (8.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Source field
sv: Källfält

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn
