Machine Name Widget (8.x-2.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Source field
vi: Trường nguồn

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Machine Name
vi: Tên nội bộ
