Maestro (3.0.1-rc1) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Role
hy: Դեր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Bundle
hy: Փաթեթ
