Maestro (3.0.1-rc3) - en to hu translation catalogue (87 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Value
hu: Érték

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: On
hu: Be

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Weight
hu: Súly

en: Variable
hu: Változó

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Assigned
hu: Felelős

en: Assigned to
hu: Felelős

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: User
hu: Felhasználó

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Created
hu: Létrehozva

en: Date Format
hu: Dátumformátum

en: Active
hu: Aktív

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Variable name
hu: Változónév

en: Variable value
hu: Változóérték

en: Details
hu: Részletek

en: By
hu: Beküldő:

en: Role
hu: Szerepkör

en: Handler
hu: Kezelő

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Order
hu: Rendelés

en: Template
hu: Sablon

en: edit template
hu: sablon szerkesztése

en: Close
hu: Bezár

en: Task
hu: Feladat

en: Operation
hu: Művelet

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Change
hu: Változtat

en: Accept
hu: Elfogadás

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Entity
hu: Entitás

en: Fixed
hu: Rögzített

en: Changed
hu: Módosítva

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Complete
hu: Kész

en: Webform
hu: Űrlap

en: Variables
hu: Változók

en: Tasks
hu: Feladatok

en: Cancelled
hu: Visszavonva

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Assignment
hu: Hozzárendelés

en: notifications
hu: értesítések

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Assign to
hu: Hozzárendelés

en: Template Variables
hu: Sablon változói

en: Legend
hu: Jelmagyarázat

en: Not Started
hu: Nincs elkezdve

en: The name of the variable.
hu: A változó neve.

en: The value of the variable.
hu: A változó értéke.

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Reminder
hu: Emlékeztető

en: Archived
hu: Archivált

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Task ID
hu: Feladat azonosítója

en: Aborted
hu: Megszakítva

en: Regenerated
hu: Megújított

en: Edit Task
hu: Feladat szerkesztése

en: Delete Task
hu: Feladat törlése

en: And Task
hu: ÉS

en: If Task
hu: HA

en: Manual Web Task
hu: Kézi web

en: Content Type Task
hu: Tartalomtípus

en: Task Console
hu: Feladatkonzol

en: Modal
hu: Felugró ablak

en: Entity Bundle
hu: Mezőköteg

en: Unique ID
hu: Egyedi azonosító

en: The type of entity.
hu: Az entitás típusa.

en: Reassign
hu: Újbóli hozzárendelés
