Maestro (3.0.1-rc4) - en to hr translation catalogue (39 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: On
hr: Uključi

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Weight
hr: Težina

en: Variable
hr: Promjenjiv

en: Link
hr: Poveznica

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Display
hr: Prikaz

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: User
hr: Korisnik

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Details
hr: Detalji

en: By
hr: Od

en: Role
hr: Uloga

en: Order
hr: Redoslijed

en: Template
hr: Predložak

en: Operation
hr: Operacija

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Change
hr: Promijeni

en: Workflow
hr: Tijek

en: Variables
hr: Varijable

en: Tasks
hr: Zadaće

en: Cancelled
hr: Otkazan

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Add Template
hr: Dodaj predložak
