Maestro (3.1.0-rc1) - en to km translation catalogue (35 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Variable
km: អថេរ

en: Link
km: តំណ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Role
km: តួនាទី

en: Order
km: លំដាប់

en: Close
km: បិទ

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: Tasks
km: ភារកិច្ច

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: The name of the variable.
km: ឈ្មោះ​អថេរ ។

en: The value of the variable.
km: តម្លៃ​អថេរ ។
