Maestro (3.1.0-rc3) - en to eo translation catalogue (30 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Weight
eo: Pezo

en: Variable
eo: Variablo

en: Link
eo: Ligilo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Unknown
eo: Nekonata

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Active
eo: Aktiva

en: Details
eo: Detaloj

en: Order
eo: Ordo

en: Operation
eo: Operacio

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: Variables
eo: Variabloj

en: Tasks
eo: Taskoj

en: Bundle
eo: Fasko

en: The name of the variable.
eo: La nomo de la variablo.

en: The value of the variable.
eo: La valoro de la variablo.

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
