Maestro (4.1.0) - en to ht translation catalogue (13 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: On
ht: Ouvè

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Changed
ht: Chanje
